SAP BusinessObjects Forum 2011 Istanbul

Share

Bilgiyi doğru yönetmek ve doğru karar vermeye giden yolu hazırlamak, hızla büyüyen rekabet ortamında başarılı bir değişimin anahtarı niteliğinde. 6 salonda, 42 sunumun gerçekleşeceği SAP BusinessObjects Forum 2011’de kurumlara sağlanan esnek, kolay, hızlı raporlama ve analiz araçları; kurumsal risklerin fırsata dönüşümü; esnek bütçe, planlama ve konsolidasyon süreçleriyle karlılık ve maliyet kontrolü ve mobil cihazlar üzerinden raporlama çözümleri hakkında SAP uzman ve işortakları tecrübelerini paylaşıtı. Farklı sektörlerden çok sayıda firmanın başarı hikayelerini birinci ağızdan dinleme imkanı, son teknolojilerin sergilendiği demo alanları yer aldı.

Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık ve İş Zekası alanında dünyanın önce gelen uzmanlarından, SAP BusinessObjects Stratejik Pazarlama Direktörü Timo Elliott ve SAP Türkiye COO’su Uğur Candan açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

 

Popüler bir konuşmacı olan Elliott, düzenli olarak uluslararası konferanslarda, BI projelerinin nasıl daha  başarılı olabileceği ve bu konuda neler yapılabileceği, BI ve enterprise 2.0′ın kesişimi gibi konularda sunumlar  yapmakta ve SAP BusinessObjects Innovation ile yakından ilgilenmektedir.

Bunların yanı sıra Elliot,  analitik ve sosyal medyadaki yenilikleri takip etmektedir. Sunumlar ve sunumların videoları www.SAPforum.TV den yakında yayınlamacaktır.

Foto’lar için Timo’ya ayrıca teşekkürler. Hem sunum yaptı hem online bizi tweet etti. 🙂

Share

COMMENTS

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.