Bimsa SAP BusinessObjects Toplantısı

Share

 

Cuma 14 Mayıs 2010: BIMSA SAP BusinessObjetcs Toplantısı.

Açılış Sunumu: Uğur Candan

 

Agenda:

08.30 – 09.00 Kayıt – Ortaköy Radisson Hotel
09.00 – 09.15 Bimsa Açılış Konuşması – Güngör Kaymak
09.15 – 09.30 SAP Türkiye Açılış Konuşması – Ugur Candan
09.30 – 10:15
SAP BusinessObjects – Business Intelligence (BI)
SAP BusinessObjects Business Intelligence (İş Zekası) çözümleri ile hızlı ve doğru kararlar alın, iş performansınızı optimize edin, strateji belirleyin ve uyguladığınız taktiklerin sonuçlarını ölçmek için tam ve doğru bilgilere ulaşın.
10.15 – 11.00 BusinessObjects – Enterprise Performance Management (EPM)SAP BusinessObjects Enterprise Performance Management (Kurumsal Performans Yönetimi) çözümleri ile şirketinizin karlılığını arttırıp, maliyetlerini optimize ederken, kurumsal karneniz ile tüm finansal ve operasyonel stratejilerinizi yönetin. Bu stratejik hedefler doğrultusunda, planlama ve bütçelemenizi, merkezi ve entegre bir yapı çerçevesinde, daha az kaynakla, çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin, rekabet avantajı kazanın.
11.00 – 11.30 Ara
11.30 – 12.15 SAP BusinessObjects – Enterprise Information Management (IM)SAP BusinessObjects Enterprise Information Management (Kurumsal Bilgi Yönetimi) çözümleri ile dağıtık sistemlerde bulunan yapısal ve yapısal olmayan tüm bilgi ve belgelerinizi güvenilir ve kolay erişilebilir hale getirerek, doğru verilerle, doğru zamanda, şirketiniz için en doğru kararları alın.
12.15 – 13.00 SAP BusinessObjects – Governance, Risk & Compliance (GRC)SAP BusinessObjects Governance, Risk & Compliance (Kurumsal Kontrol, Risk Yönetimi ve Uyumluluk) çözümleri ile, harici yasa ve düzenlemelere, kurumsal politika ve prosedürler ile kontrollere uyum yönetimini, düşük maliyetlerle ve tek merkezden gerçekleştirin; proaktif risk yönetimi ile insan faktöründen kaynaklanan hataları ortadan kaldırın.

 

Share

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.