Capital CEO Club 2019 Agenda

Share

CEO Club çatısı altında düzenlenen CEO Ajanda 2019 zirvesinde; özel sektörün 2018 performansı, 2019 hedefleri ve tüm dünyayı saran dijital dönüşümü ele alındı.

Haber: İhlas Haber Ajansı – Türk özel sektörünün öncü isimlerini bir arayan getiren en önemli etkinlikler arasında yer alan CEO Club’ın CEO Ajanda 2019 zirvesi, Castrol Türkiye, Ukrayna, Orta Asya Direktörü Aslı Yetkin Karagül ve Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan’ın konuşmalarıyla başladı. Zirvede, SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan’ın 2019 Teknoloji Ajandası başlığıyla yaptığı konuşmasının ardından, Accenture Türkiye Genel Müdürü Dilnişin Bayel yönetiminde düzenlenen CEO Panel’e, Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, Eczacıbaşı Topluluğu CEO’su Atalay Gümrah, Anadolu Grubu İcra Başkanı Hurşit Zorlu ve Doğuş Grubu CEO’su Hüsnü Akhan katıldı. 

Zirve kapsamında ayrıca, her yıl gerçekleştirilen ‘En Büyük Holdingler’ araştırmasının sonuçlarına göre 2017 yılındaki performanslarıyla öne çıkan holdingler de ödüllendirildi. Ciroda, kârda ve istihdamda en büyük grupların yanı sıra aynı kategorilerde bir önceki yıla göre en hızlı büyüyenler de dahil olmak üzere toplam altı kategoride verilen ödüller, zirve kapsamında düzenlenen Holdingler 2018 Ödül Töreni’nde sahiplerini buldu. 

“Holdingler Türkiye’nin dijitalleşmesinde katalizör konumunda yer alıyor”

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Share

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.